Preskočiť na obsah
Milan Vlček

Stavebníctvo

Milan Vlček

Výstavba obytných a neobytných budov

Obec
Pohronská Polhora
Od roku
2013
IČO
47 516 313

Milan Vlček

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
976 56 Pohronská Polhora
Na trhu od
1. novembra 2013
IČO
47 516 313
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Podnikanie v číslach

12
rokov na trhu
2013
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Milan Vlček

Milan Vlček – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Pohronská Polhora. Podniká od 1. novembra 2013.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Základné údaje

Obchodné meno
Milan Vlček
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
47 516 313
Dátum vzniku
1. novembra 2013
Miesto podnikania
976 56 Pohronská Polhora
Živnostenský register
Okresný úrad Brezno, vložka č. 630-14994
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Milan Vlček zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Milan Vlček?

Miesto podnikania je v obci 976 56 Pohronská Polhora.

Čím sa Milan Vlček zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Aké je IČO – Milan Vlček?

IČO je 47 516 313.

Odkedy podniká Milan Vlček?

Podnikanie začalo 1. novembra 2013. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Milan Vlček podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese milan-vlcek-3.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.